Pierwszy wypad do Warszawy w 2018

Wróciliśmy z Słomą z małej podroży do Warszawy.

Przeżyliśmy koncert kapelli ze wsi Warszawa promującą nową płytę re:akcja Mazowiecka w Polskim radio. Gośćmi Kapelli byli ludowi muzykami z którymi nagrali płytę. Gwiazdą wieczoru okazała się rozpromieniona Pani Maria Bienias ,prawie stuletnia, jak sama o sobie  mówiła, śpiewaczka z Garwolina. Na poziomy ludzkim jak i muzycznym było to prawdziwe serdeczne energetyczne i piękne spotkanie.

Poznałam restaurację GIGI na Mokotowie gdzie szefem kuchni jest nasz młody “ziomal ” którego znamy od urodzenia. Jadłam pierwszy raz od kiedy jestem w Polsce mule przepyszne. Obiecaliśmy sobie z tatą który przeprowadził się do Polski 3 lata temu że tam razem pojedziemy. Poleca gorąco.

Dostałam oczopląsu w księgarni Nieznany świat W miejscu gdzie kiedyś był PEWEX jest teraz dostępna wiedza

ezoteryczna, duchowa, zdrowotna, nowej psychologii, każdą książkę chciałoby się przeczytać . Nawet EMy sprzedają , wprawdzie od konkurencji ale trudno !

Słoma zostawił tam płyty swoje i umówiliśmy się wstępnie na otwarte spotkanie warsztatowe w księgarni . Płyty tez zostawiliśmy w legendarnym  sklepie Hej Joe 

Tak ze zainteresowanych Warszawiaków zapraszamy.

Z tego wszystkiego wynika że dobrze czasami wybierać się do miasta, poznać nowych miejsce i ludzi, co mam w programie w tym roku razem z również legendarnym moim mężem Słoma.

Vogule fajowsko jest bycie legendarnym, wszyscy są z nami bardzo mili,  ale to dopiero w pewnym wieku może się to udać , cały szczęście już mamy ten wiek. Bardzo dziękujemy że nas tak widzicie.

Hej Joe

No i powrót do domu !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *