Kule bokashi podbijają wszystkie kontynenty!


Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak ważnym żywiołem na Ziemi jest woda.
Bez niej – i nie ma w tym ani odrobiny przesady – nie byłoby niczego. I choć na pierwszy rzut oka, gdy oglądamy zdjęcia naszej planety wykonane z kosmosu, wody jest na niej pod dostatkiem, to zasoby wody słodkiej, niezbędnej dla naszej egzystencji, zatrważająco szybko się kurczą… Dlatego tak ważne jest, by dbać o wszelkie źródła i zbiorniki słodkiej wody.
Kule bokashi od wielu lat pomagają poprawić jakość wody w rzekach, jeziorach, a nawet morzach! Coraz więcej państw dołącza do obchodów World EM Mudball Day, czyli Światowego Dnia Kul Bokashi, które często rozciągają się daleko poza kluczową datę, czyli 8-go sierpnia.
W Ameryce Południowej w sierpniu i wrześniu tego roku zorganizowano wiele wydarzeń i warsztatów, podczas których ulepiono, a następnie wrzucono do różnych zbiorników wodnych tysiące kul z EM. Już za niecały tydzień, 23 września, kolejna taka akcja odbędzie się w Brazylii.
To fantastyczne, że coraz więcej osób dostrzega możliwości technologii EM. Mamy nadzieję, że nasze grono będzie się systematycznie powiększać!
Przy okazji przypominamy, że wciąż jest czas, by jeszcze w tym sezonie wrzucić kule do stawu czy oczka wodnego. Do dzieła!!!
https://www.youtube.com/watch?v=d97XjN7H6vc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *