Którą firmę kurierską wybrać..?

Którą firmę kurierską wybrać?

Mamy ostatnio problem z firmami kurierskimi. Wyraźnie jest kryzys w tej branży. Szybki wzrost sprzedaży internetowej i idiotyczna konkurencja cenowa skutkuje tym, że źle opłacani i przeciążeni kurierzy, uciekają, jeśli tylko mogą, do innej pracy, a jakość tych usług dramatycznie spada. Ostatnio kurier odebrał od nas paczki o 21 wieczorem… Inne paczki „zniknęły” – kurierzy twierdzili, że nikt nie mieszka pod podanym adresem i zostawiali paczki bez słowa u sąsiada. I wiele innych, podobnych sytuacji, irytujących nas i naszych klientów.
O reklamacji i zwrocie pieniędzy za uszkodzone lub zagubione paczki można zapomnieć. Dobra analiza sytuacji ukazała się w artykule “Paczki drożeją po cichu” w dodatku do Gazety Wyborczej wyborcza.biz z 14.05.2018.
W naszym przypadku najlepiej sprawdzają się, jak dotąd, paczki do odbioru własnego, w punktach lub paczkomatach. Przewyższają konkurencję pod względem ceny i skuteczności, ale sieć punktów odbioru, choć stale się rozrasta, nie obejmuje jeszcze wszystkich obszarów.
Dlatego zdecydowaliśmy, że będziemy mieli szeroki wybór opcji dostawy, abyście mogli, Drodzy Klienci, wybrać opcję, która najbardziej Wam odpowiada i która najlepiej u Was działa, bo tak jak wszędzie i zawsze, jakość usługi ostatecznie zależy od osoby, która ją wykonuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *