Antybiotykowe rozterki

Nicole antybiotykiPo dwóch miesiącach powracającego zapalenia w okolicy korzenia zęba, mój dentysta stracił cierpliwość.
– Już dość tych wszystkich preparatów: homeopatycznych, ziołowych i nie wiadomo jakich! Przepiszę Pani antybiotyk…
Nie ma rady, jak trzeba to trzeba.
Przekonuję samą siebie, że to nic takiego, ale za każdym razem, gdy połykam pastylkę, strasznie się użalam nad milionami mieszkańców mojego przewodu pokarmowego… Dzielni pomocnicy, sojusznicy, zintegrowani z najbardziej intymnymi aspektami mojego organizmu! Trzeba będzie was przywołać z powrotem. Dobrze, że Matka Natura jest cierpliwa i pełna dobrej woli.
Przedtem, a może 5 lat temu wzięłam ostatnio antybiotyk, nie myślałam o takich rzeczach.
Pocieszają mnie EM-y, piję je i jem na okrągło, po kąpieli smaruję się nimi cała, a nawet sobie wylewam na głowę!

12 thoughts on “Antybiotykowe rozterki”

  1. Cześć, bardzo chętnie, i tak nie widzę żeby ten antybiotyk specjalnie zadziałał,próbowałam homeopatię, płukanie septosanem, płukanie z wit C !!!

 1. Nicole, a spróbuj przyłożyć na noc wacik nasączony solą. Tak po prostu. I powtarzaj przez kilka dni (a właściwie nocy).

 2. Nie probowalas dobrej i skutecznej honeopatii. Nie kazdy homeopata potrafi leczyc i gwarantuje Ci ze sie da wyleczyc jak sie potrafi. Nie ma czegos takiego jak preparaty homeopatyczne. Kompleksy nie sa homeopatia !!!

 3. A woda utleniona i srebro koloidalne byly testowane?
  I w ktorym to dokladnie miejscu jest? Bo moze jakis.. nieprzepracowany aspekt psychiczny, albo jakas powiez co ciagnie (tudziez miesien).. ? Nie bylo stresow ostatnio wiecej?

 4. A korzeń zęba to przypadkiem nie jest gdzieś w okolicach przyczepu mięśniowego? Bo to może powodować takie dolegliwości zapalne a nie być związane zupełnie z bakteriami.. Zwłaszcza jeśli stres był wcześniej..

 5. Dziękuję , już dwóch dentystów się z tym uporało. Druga dentatysta dośc radykalnie bo już zęba nie ma. Zobaczymy .
  Dziękuję za zaintersowania. A jak to jest z tym przyczepu mięśniowego, co powoduje stan zapalny u niego ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *