Rodzinny Dom Kultury Pokoju

Własnie minęło tydzień od kiedy zaczęlismy kampanię Crowfundingowej aby zbierać pieniądzy na remont i rozbudodo dzielenie sięwę naszej pracowni, zwanej maszynownią.  Pozwoli nam dalej  robić i rozwijać to, co już robimy, czyli uczyć się i rozpowszechniać Kulturę Pokoju.

Udało się zbierać ponad 10 % sumy potrzebnej do realyzowania pierwszego etapu. Podobno projekty które w ciągu pierwszego tygodnia osiągają próg 10 % na ogół  zbierają całą sumę WIELKIE DZIĘKI dla was.

Swiat jest pełen szczodrych ludzi ! Warto doświadczyć coś takiego . Bardzo mnie to wzrusza .

Cały ten proces jest dla nas wielką naukę. Dotychczas używaliśmy internet i Face Book beż  wyznaczania sobie konkretnego celu. A jest to żywioł w którym mozna płynąć bardzo precizijnie. Na przykład jak robić post zachęcające ludzi do tego żeby kliknęli na dane link ?  To trzeba robić na poczatku krótką zachetę, pózniej link a dopiero tłumaczenie o co chodzi. Ludzi nie mają czasu czytać . Niby prosty i oczywiste ale mi na przykład przedtym nie padło do głowy.   Podzielimy się zdobytą wiedzą 🙂

Mamy też problem który jeszcze nie rozwiązaliśmy , okazuje się że nasi przyjaciele którzy mają internet w PLAY U nie mogą  wchodzić na stronie Polak Potrafi. Zgłaszamy i zgłaszamy  ale nic sie nie dzieje.

Jeżeli ktoś może nam cos poradzić albo by chciał zgłosić podobny problem, proszę na Face Book

https://www.facebook.com/pages/Rodzinny-Dom-Kultury-Pokoju/1594967574051568?fref=ts

albo na mail do mnie nicolemecho@gmail.com

adres do projektu to https://polakpotrafi.pl/projekt/dom-kultury-pokoju

 

Author: Nicole

Nazywam się Nicole , jestem francuską. Mieszkam na wsi. Tu zapuściłam korzenie, urodziłam dzieci. Dom zbudował dla mnie mój mąż Słoma. Propaguję i sprzedaję EM , Efektywne Mikroorganizmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × one =